Her Zaman En İyiyle...

1987 yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız 2010 yılına Anonim Şirketi olarak girdi.
Yazının devamı...

Gelişim Teknik, Yapex Antalya 2011 Fuarında Yeniliklerini Tanıttı!

left

 

 

GELİŞİM TEKNİK, YAPEX ANTALYA 2011 FUARINDA; ‘BWT EN İYİ SU TEKNOLOJİSİ’ SİSTEMİYLE YOĞUN İLGİ GÖRDÜ


Türk İnşaat Sektörüne, 1987 yılından bu yana kattığı yeniliklerle kendine sağlam bir yer edinen Gelişim Teknik A.Ş. ürün gamına yeni eklediği BWT En iyi su teknolojisi sistemini de tanıttığı Antalya Yapex 2011 fuarında yoğun ilgi gördü.

 

 

 

Devamını Oku
 
aquatherm 630 mm'lik Çaplara Kadar Boru Üretimine Başladı

aquatherm 630 mm’lik Çaplara Kadar Boru Üretimine Başladı

Gelişim Teknik A.Ş.’nin Türkiye distribütörlüğünü yaptığı aquatherm, 37 yıldır, inşaat sektörü ihtiyaçlarına göre yön verdiği kaliteli, kullanım alanı geniş, uzun ömürlü tesisat sistemleri üreticisidir.

İleri teknoloji kullanılarak yürütülen AR-GE çalışmaları ile sürekli değişen sektör ihtiyaçlarına anında cevap veren firma 2011 yılının ilk aylarında 630 mm’lik çaplara kadar boru üretmeye başladı.

400 mm, 450 mm, 500 mm, 560 mm ve 630 mmlik çaplardaki boru ve ek parçalar aquatherm’in fusiolen® sıhhi tesisat sistemi ve ısıtma-soğutma (fancoil)/ jeotermal hatlar için ürettiği blue pipe tesisat sisteminde kullanılmaktadır. Bu çaplar özellikle endüstriyel tesis, fabrika, dev otel binası projeleri, üniversiteler ve stadyum gibi yapılarda daha yüksek hacimli akış olanağı sunan tesisat sistemlerine duyulan ihtiyacı karşılayacaktır.

 

 
Gelişim Teknik A.Ş. Wavin Overseas Sempozyum 2011’e katıldı

25 ülkeden Wavin distribütör, temsilci ve lisans sahiplerini bir araya getiren ve Amsterdam’da gerçekleştirilen Wavin Overseas Sempozyum 2011’e Türkiye’den Gelişim Teknik A.Ş. katıldı.

Gelişim Teknik A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bıdı ve Satış Müdürü Bülent Bıdı’nın katıldığı sempozyumda Wavin Overseas Başkanı ve CEO’su Henk ten Hove 2015 stratejilerini aktardı. Küçük gruplardan oluşan “odak oturum”larında konunun uzmanları tarafından Wavin teknolojisinde ve satış tekniklerinde son yenilikler anlatıldı.

Bu yenilikleri Türk Yapı sektörüyle paylaşacaklarını belirten Ali Bıdı, 1991 yılında Wavin AS’ı “Sessiz Boru®” tesciliyle Türkiye’ye kazandırdıklarını ve o günden bu yana, Wavin Overseas firmasını gururla temsil ettiklerini söyledi.

 

 

 

 
GELİŞİM TEKNİK A.Ş. 2010 YILINDA SEKTÖRÜN ÖNDE GELEN ULUSLARARASI FUARLARINDA YERİNİ ALDI

 

Gelişim Teknik A.Ş. 2010 senesinde İstanbul, Ankara ve Antalya şehirlerinde gerçekleştirilen; ISK-SODEX İstanbul, Yapı Ankara Fuarı, Yapex Antalya Yapı Fuarlarında aquatherm tesisat sistemleri, WavinAS SessizBoru®, Hutterer&Lechner Sifon, Süzgeç ve Pis Su Çekvalfleri, VSH Presli Paslanmaz Çelik Yangın ve İçme Suyu Sistemlerinden oluşan ürün gamını tanıttı.

Devamını Oku
 
Gelişim Teknik AŞ., ISK-SODEX 2010 İstanbul Fuarında Yeniliklerini Sundu


5-8 Mayıs 2010 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi-CNR Expo’da gerçekleşen fuarda yer alan Gelişim Teknik AŞ. firmasının ürün standına ilgi büyük oldu. Fuarda sağlıklı yaşamı felsefe edinen Gelişim Teknik ailesi, ziyaretçilerine yüzde yüz doğal pekmez ile tahin hediye etti. Fuar hem yeni ürünlerin tanıtılması, hemde müşterilerle sıcak temasların kurulması açısından çok başarılı geçti.

 

Sizlere ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

 

Gelecek fuarlarda görüşmek dileğiyle..

 
<< Başlat < Önceki 1 2 3 Sonraki > Son >>

Sayfa 2 > 3