Gelişim Teknik, Yapex Antalya 2011 Fuarında Yeniliklerini Tanıttı!

left

 

 

GELİŞİM TEKNİK, YAPEX ANTALYA 2011 FUARINDA; ‘BWT EN İYİ SU TEKNOLOJİSİ’ SİSTEMİYLE YOĞUN İLGİ GÖRDÜ


Türk İnşaat Sektörüne, 1987 yılından bu yana kattığı yeniliklerle kendine sağlam bir yer edinen Gelişim Teknik A.Ş. ürün gamına yeni eklediği BWT En iyi su teknolojisi sistemini de tanıttığı Antalya Yapex 2011 fuarında yoğun ilgi gördü.

 

 

 

 

Yapı ve İnşaat sektörünün buluşma noktası olarak adlandırılan Yapex Yapı Fuarı 2011, turizmin başkenti Antalya‘da düzenlendi. Bu yıl 19’uncusu düzenlenen fuar, 27-30 Ekim tarihleri arasında Antalya Expo Center’da, yerli ve yabancı 300 firmanın katılımıyla gerçekleşti. Turizm sezonu sonrası başlayan yatırımların temelinin atıldığı fuarda binlerce yapı malzemesi sergilendi.

Yapex 2011 fuarında; Gelişim Teknik A.Ş. distribütörlüğünü yaptığı Aquatherm tesisat sistemleri, WavinAS SessizBoru®, Hutterer&Lechner Sifon, Süzgeç ve Pis Su Çekvalfleri, ‘BWT en iyi su teknolojisi’ sisteminin tanıtımını yaptı. ANSİAD üyelerinin de ziyaret ettiği fuarda, en yoğun ilgiyi Alman patentli, BWT En iyi su teknolojisi sistemi gördü.

Avrupa’nın önde gelen su teknolojisi şirketi olan BWT Grubu, 1990 yılında kurulmuş ve bugün Avrupa pazarının lideri olmuştur. Üstün ekonomik ve ekolojik özelliklere sahip olan BWT ürünleri, içme suyu iyileştirmesi, maden suyu, ilaç endüstrisi için ultrasaf su, yüzme havuzları, ısıtma ve proses suyu, kazan ve soğutma suyu, hatta klima suyu için bile kullanılmaktadır.